اتحادیه اروپا، اجازه ورود هر محصولی به بازار خود را نمی دهد. فقط محصولاتی می توانند به بازار اروپا راه یابند که از نظر کیفیت ساخت، رعایت اصول ایمنی، رعایت اصول حفاظت محیط زیست، ارگونومیک و … توانسته باشند معیارهای سختگیرانه استاندارد CE را تضمین کرده و محصول مورد نظر موفق به اخذ استاندارد CE اروپا شده باشد.

صنایع ماشین سازی نوین صنعت، به عنوان مرجع تخصصی دستگاههای فلافل زن در خاورمیانه و به عنوان یکی از پنج کمپانی برتر دنیا که در حوزه ماشین آلات تولید فلافل به صورت تخصصی کار می کند، همیشه بازارهای غربی خصوصاً اروپا را مد نظر قرار داده است. لذا اخذ استاندارد CE اروپا در دستور کار این شرکت قرار گرفت و بالاخره با عنایات حضرت ولیعصر ارواحنافداه موفق به اخذ استاندارد CE از موسسه ECM ایتالیا گردید.

موسسه ECM یکی از معتبرترین موسسات دنیاست که این استاندارد را به صورت MARK و قابل استعلام در اتحادیه اروپا ارائه میدهد و این CE از نوع Self Declaration نمی باشد.

این موفقیتی عظیم در کارنامه رنگین این شرکت بوده و امیدواریم بتوانیم با تلاش بیشتر و همت مضاعف، در جهت خدمتگذاری به مردم این کشور و بلکه دنیا قدم های موثری برداریم.