شرایط تاسیس نمایندگی صنایع ماشین سازی نوین صنعت:

صنایع ماشین سازی نوین صنعت براي پشتيباني تولیدات و سرويس دهي به مشتريان اين مجموعه و نيز تامين قطعات و تضمين خدمات در سراسر ايران اقدام به اعطای نمايندگي نموده و همواره در تلاش است که در شهرستانهایی كه فاقد نمايندگي می باشند اقدام به تاسیس نمايندگي فعال و کارآمد نماید.

صنایع ماشین سازی نوین صنعت نمايندگيهاي خود را به سه دسته (نمايندگي هاي انحصاری، نمايندگي هاي رسمي و نمايندگي هاي فروش) تقسيم نموده است. نماينده بر اساس مراحل زیر در صورت تقاضا و توانایی در مراحل اولیه، سطح نمايندگي و تخفيف دريافتي خود را تعيين مينمايد.

توجه:

عمده فروشی های تجهیزات صنعتی میتوانند با ارائه جواز کسب از مرحله نمایندگی رسمی شروع به فعالیت نمایند و نیازی به طی مراحل نمایندگی فروش ندارند.

نمایندگی فروش:

اين دسته از نمايندگي ها بر اساس تخفيفات دريافتي خود قادر به فروش تولیدات ميباشند اما از تسهيلات كمتري نسبت به نمايندگي هاي رسمي برخوردار خواهند بود. براي صدور اين نوع نمايندگي ها صنایع ماشین سازی نوین صنعت شرايط خاصي را در نظر نگرفته است و هر شخص حقيقي يا حقوقي قادر خواهد بود تا با ارسال مدارک اوليه از تخفيفات ويژه آن نيز برخوردار شود.

نماینده فروش، پس از 6 ماه بنا به درخواست کتبی و یا پیشنهاد صنایع ماشین سازی نوین صنعت در صورت کسب حداقل ها می تواند به نمایندگی رسمی تبدیل شود.

لازم به ذكر است در اين مرحله صنایع ماشین سازی نوین صنعت هيچ محدوديتي براي اعطاي نمايندگي فروش به اشخاص غير را نداشته و مجاز خواهد بود به چند فروشگاه همزمان و در يك استان يا شهر نمايندگي فروش دهد.

نمایندگی رسمی:

اين دسته از نمايندگي ها بر اساس تخفيفات دريافتي خود علاوه بر فروش تولیدات از تسهيلات ويژه نمايندگي هاي رسمي نيز برخوردار خواهند شد. (در جدول مقایسه ای ذکر شده است)

نماینده رسمی، پس از 10 ماه بنا به درخواست کتبی و یا پیشنهاد صنایع ماشین سازی نوین صنعت در صورت کسب حداقل ها می تواند به نمایندگی انحصاری تبدیل شود.

نمایندگی انحصاری:

در این سیستم شما به عنوان نماینده انحصاری در استان معرفی شده و در تمامی تبلیغات و معرفی های شرکت از جمله تلویزیون، مطبوعات، سایت رسمی و کاتالوگ mahsolat معرفی می گردید و تمام مشتریان، نمایندگان فروش و رسمی داخل استان به نماینده انحصاری مرجوع می گردند و صنایع ماشین سازی نوین صنعت به هیچ وجه در آن استان بجز تهران* (عمده و خرده) کالایی نمی فروشد.

توجه: شرایط اعطای نمایندگی هر زمان ممکن است شامل تغییراتی شود.

جدول مقایسه انواع نمایندگی ها:

شرایط نمایندگی انحصاری نمایندگی رسمی نمایندگی فروش
چک ضمانت معتبر ۵۰ میلیون تومان ۲۵ میلیون تومان ۱۵ میلیون تومان
خرید به صورت ۵۰% اعتباری، ۶۰ روزه از تاریخ تحویل ۵۰% اعتباری ، ۴۰ روزه از تاریخ تحویل ۵۰% اعتباری ، ۲۰ روزه از تاریخ تحویل
درصد تخفیف نمایندگی با پرداخت کل مبلغ بصورت نقد ۱۵% قیمت کل ۱۲% قیمت کل ۹% قیمت کل
درصد تخفیف نمایندگی با پرداخت ۵۰% نقد و ۵۰% اعتباری ۱۱% قیمت کل ۸% قیمت کل ۵% قیمت کل
حمایت مالی بصورت تخفیف برای شرکت در نمایشگاهها
درج مشخصات نماینده در تبلیغات مطبوعاتی
درج مشخصات نماینده در کتابچه راهنمای مصرف
درج مشخصات نماینده در سایت
معرفی رسمی نماینده به موسسات و ادارات دولتی آن منطقه در صورت درخواست نماینده

توجه: حق کد اولیه در نمایندگان انحصاری قابل انتقال به غیر با موافقت صنایع ماشین سازی نوین صنعت می باشد.

شرایط نمایندگی فروش:

در این سیستم نماینده محترم به قیمت همکاری تولیدات را دریافت کرده و مبلغ را بصورت نقدی و یا اعتباری ۲۰ روزه پرداخت می کند.

براي صدور اين نوع نمايندگي ها صنایع ماشین سازی نوین صنعت شرايط خاصي را در نظر نگرفته است و هر شخص حقيقي يا حقوقي قادر خواهد بود تا این نوع نمایندگی را دریافت نماید.

مدارک لازم برای دریافت نمایندگی فروش:

 • چک ۱۵ میلیون تومانی جهت ضمانت خرید ۲۰ روزه
 • تکمیل فرم مشخصات
 • تکمیل فرم تعهدات
 • درخواست کتبی
 • کپی شناسنامه
 • دو قطعه عکس

<h۲>شرایط نمایندگی رسمی:

در این نمایندگی باید حداقل ۶ ماه به عنوان نماینده فروش فعالیت نموده و در صورت موفقیت در فروش و رضایت طرفین به نمایندگی رسمی ارتقا نمایید.

در این سیستم شما بعنوان نماینده رسمی شرکت در سایت و تمام تبلیغات معرفی می شوید و مزایا و تسهیلات ویژه نمایندگان رسمی را شامل می شوید.

هرگونه خرید غیر نقدی با پرداخت نصف مبلغ خرید بصورت نقد و نصف مبلغ با چک ۲۰ و ۴۰ روزه معتبر امکان پذیر است.

<h۲>مدارک لازم برای دریافت نمایندگی رسمی:

 • مدارک پرونده نمایندگی فروش
 • تکمیل فرم تعهدات
 • چک ۱۰ میلیون تومانی جهت ضمانت برای خرید اعتباری ۴۰ روزه
 • کپی جواز کسب
 • درخواست کتبی

<h۲>شرایط نمایندگی انحصاری:

در این نمایندگی باید حداقل ۱۰ ماه به عنوان نماینده رسمی فعالیت نموده و در صورت موفقیت در فروش و رضایت طرفین به نمایندگی انحصاری ارتقا نمایید.

در این سیستم شما به عنوان نماینده انحصاری در استان معرفی شده و در تمامی تبلیغات و معرفی های شرکت از جمله تلویزیون، مطبوعات، سایت رسمی و کاتالوگ تولیدات معرفی می گردید و تمام مشتریان، نمایندگان فروش و رسمی داخل استان به نماینده انحصاری معرفی می گردند و شرکت به هیچ وجه در آن استان به جز تهران* (عمده و خرده) کالایی نمی فروشد.

هرگونه خرید غیرنقدی با پرداخت نصف مبلغ خرید بصورت نقد و نصف مبلغ با چک ۳۰ و ۶۰ روزه معتبر امکان پذیر است

توجه: شرایط اعطای نمایندگی انحصاری تهران با دیگر استانها متفاوت بوده و برای استان تهران ۴ نمایندگی انحصاری با توجه به مناطق شهرداری قابل اعطا می باشد.

<h۲>مدارک لازم برای دریافت نمایندگی انحصاری:

 • مدارک پرونده نمایندگی رسمی
 • تکمیل فرم تعهدات
 • در اختیار داشتن محل کاری مناسب برای مدیریت استان مد نظر
 • چک ۲۵ میلیون تومانی جهت ضمانت خرید ۶۰ روزه
 • درخواست کتبی

* نمایندگیها با توجه به مقدار و کیفیت فروش و شدت فعالیت خود رتبه بندی شده و از مزایای بیشتر از درصدی که در قسمت مزایا درج شده برخوردار خواهند بود.

* لازم است متقاضیان درخواست نمايندگي، مدارك فوق را جهت بررسي به شماره کارخانه فاکس نمايند پس از انجام بررسي و درصورت دارا بودن شرايط لازم جهت اقدامات بعدی با متقاضی تماس گرفته میشود.

* لازم به ذكر است حد و مرز جغرافيايي محدوده بر اساس پیشنهاد نمایندگی و بررسی توسط صنایع ماشین سازی نوین صنعت مشخص شده و ميزان اعتبار ميانگين خريد ماهيانه‌ي نماينده بر اساس بررسی های صنایع ماشین سازی نوین صنعت و محدوده جغرافیایی مشخص خواهد شد. مواردی چون سطوح رضایتمندی مشتریان و میزان خرید در دوره های شش ماهه ارزیابی و توسط شرکت راه کارهای راهبردی ارائه خواهد شد.

به اميد آنكه با تلاش و كمك شما همكاران گرامي بتوانيم فرهنگ استفاده از تولیدات این مجموعه را رواج داده و با ارائه‌ي صنعتی نوین در جهت بهبود تکنولوژی و كسب راهکارهای نو و اساسي قدم موثری برداریم.